Επιτυχία μαθήτριας του σχολείου μας στον 33ο Πανελλήνιο Διαγωνισμό Πληροφορικής.

Συγχαρητήρια στη μαθήτριά μας του 1ου Δημοτικού Σχολείου Επανομής, Τσιοπούλου Μαρία-Ελένη, που μετά από 3 φάσεις δοκιμασιών, διακρίθηκε και επιλέχθηκε στην Εθνική Ομάδα Πληροφορικής Κορασίδων, για να συμμετάσχει στην Πρώτη Διεθνή Ευρωπαϊκή Ολυμπιάδα Πληροφορικής Κορασίδων στις 13-19 Ιουνίου 2021 στη Ζυρίχη στην Ελβετία, η οποία λόγω των συνθηκών , θα διεξαχθεί online.
Πολλά συγχαρητήρια στους γονείς της, που σχεδόν για έναν ολόκληρο χρόνο, συμπαραστάθηκαν ηθικά στο παιδί τους, για να περάσει όλη αυτή τη διαδικασία, καθώς και στον Πληροφορικό μας, κ. Μποκή Κωνσταντίνο, για την αμέριστη βοήθειά του στη μαθήτριά μας!
Πάντα επιτυχίες στο κορίτσι μας!
Είμαστε πολύ συγκινημένοι!